Sözleşmeli Temizlik Personeli sağlayan Temizlik Şirket

Daire Temizliği
17 Haziran 2017
Pofuduk Temizlik Diyarbakır Temizlik Şirketleri
17 Haziran 2017

Sözleşmeli Temizlik Personeli sağlayan Temizlik Şirket

Müşteriye ait alanda sözleşmeli temizlik personeli çalıştırmaya başlamadan önce karşılıklı görüşülerek anlaşılan fiyat doğrultusunda bir sözleşme metni hazırlanır. Sözleşmede belirtilen şartlar doğrultusunda gerekli temizlik kimyasalları ve ekipmanları siparişi verilir.

Müşterimiz bulunduğu lokasyonda temizlik hizmeti sözleşmeli temizlik personelini insan kaynakları departmanımız bularak gerekli yasal işlemlerin ardından operasyon departmanına personel teslim edilir. Temizlik operasyonundan sorumlu yöneticimiz temizlik personelimizi çalışacağı projeye götürerek oryantasyon eğitimini tamamlamasını sağlar.

İlk 15 günlük çalışma ile hizmete uygunluğu verilen eğitimleri uygulayabilirliği, konuşması, davranışları ve işe devam durumu hakkında yeterli görülen kişi kendi bünyemizde müşterimizle hazırladığımız sözleşme doğrultusunda sözleşmeli temizlik personeli olarak uzun yıllar bizimle çalışır.

Sözleşmeli temizlik hizmeti verilen projelerde temizlik hizmetlerinin sağlıklı yürüyebilmesi için belirli aralıklarla hizmet kontrolü yapılır. Belirli aralıklarla müşterimizle de bina turu atılarak temizliğine istekleri ve talepleri doğrultusunda hareket edilir. Müşteri ve personel memnuniyeti konusunda da müşterimizle düzenli toplantılar yaparak mevcut durumun iyileştirmesi ve korunması sağlanır.

Pofuduk Temizlik, Diyarbalır Temizlik şirketi Ofis temizliği konusunda sürekli hizmet almak isteyen müşterilerine karşılıklı sözleşme kaliteli bir hizmet sunar.

Comments are closed.