Pratik Leke Çıkarma Yöntemleri

Diyarbakir ilaclama şirketi
Diyarbakır Bahar Temizliği Ve İlaçlama
2 Mart 2018
ocak
Ocak gözlerini pırıl pırıl yapın
26 Aralık 2019

Pratik Leke Çıkarma Yöntemleri

Pratik Leke Çıkarma Yöntemleri

Pratik Leke Çıkarma Yöntemleri

Pratik Leke Çıkarma Yöntemleri arasında en ilginci: Süt oluyor. Sizlerde Diyarbakır temizlik şirketleri lideri ProMiss ile bilgilenin!

sütü her zaman afiyet ile tüketmek yerine leke çıkarmada kullanabileceğinizi düşündünüz mü ?

her zaman tercih edilen bir yöntem olmasa da, bir an önce lekesini çıkarmak isteyeceğiniz bir giysiniz var ise bu yönteme acil durumlarda başvurabilirsiniz.

özellikle mürekkep ve çikolata da etkisini gösteren süt’ün kullanımı şu şekilde; öncelikle bir gece önceden sütün içine giysinizi bırakıp sabaha kadar bu şekilde bekletin.

sonraki gün de ise çamaşır makinesinde kıyafetinizi yıkayarak yıkama işlemini tamamlayın.

 

Yağ lekeleri için etkin temizlik yöntemi : Doğal olmayan tatlandırıcılar

çay, kahve severlerin içeceklerini tatlandırmak için kullandıkları yapay tatlandırıcılar etkili mi değil mi diye tartışmalar devam ederken bizler sizlere güzel bir temizlik önerisi sunalım.

yağ lekelerinde en etkili yöntem olarak kullanılan tatlandırıcıyı yağ lekesi üzerine dökerek lekeli bölgeye güzelce yedirin. Diyarbakır temizlik firmaları

bir süre bu şekilde beklettikten sonra kıyafetinizi ardından hemen çamaşır makinesine atarak yıkama işlemini yapın. tatlandırıcı ve çamaşır makinesi deterjanlarının bir araya gelmesi ile yağdan eser kalmadığını göreceksiniz.

 

Etkili ve doğal bir temizlik yöntemi: Tuz

Tuz temizlikte her işe yarayan ve çokça kullanılan bir malzeme olduğunu herkes biliyor. Tuz kıyafetlerdeki lekeler konusunda da oldukça profesyonel.

bir alana yağ döküldüyse hiç bekletmeden üzerine tuz serpiştirin, kısa süre de yağı içine çektiğini ve yayılmasını engellediğini göreceksiniz. Diyarbakır ev temizliği

ayrıca terli veya kanlı kıyafetleriniz var ise bunun içinde tuz bulunmaz bir nimet.

Çay ve kahve lekelerinden şikayetçi misiniz? ; Soda!

evet yanlış duymadınız. çoğu zaman midemizi rahatlatsın diye tükettiğimiz sodadan bahsediyoruz:)

kirlettiğiniz bir kıyafet varsa ve özellikle çay kahve lekeleri ise sodayı hemen kıyafetin üzerine dökerek kısa bir süre bu şekilde bekletin. ardından çamaşır makinesine atıp yıkama işlemini tamamlayın hepsi bu!

 

Beyaz Sirke ile temizliği duydunuz mu ?

Pratik Leke Çıkarma Yöntemleri Aslında temizlik denilince akla gelen ilk malzemelerden bir tanesi de sirkedir.

sirke; hem dezenfektan hem virüs öldürücü olarak ve ahşap zemin bakımı içinde kullanabilirsiniz.

Giysileriniz üzerinde ki lekeleri çıkarmak için sirkeyi su ile yumuşatarak lekenin üzerinde dökün ve geçmesini bekleyin.