Otel Temizlik

Otel Temizlik

Otel Temizlik Pofuduk Diyarbakır Temizlik Şirketleri, genel olarak otelin odalarının temizliği, bakımı ve misafirlere hazırlanmasından, ortak alanların temizlik, bakım ve intizamından; ayrıca tüm çamaşırhane faaliyetlerinden en mükemmel şekilde faydalanmanızı sağlar. Otel Temizleme  konaklama yerlerinin seçimi esnasında müşteriye seçimi etkileyen kriterler sorulduğunda temizlik ilk sırayı almaktadır. Diyarbakır Otel temizlik Güler yüzlü iyi hizmet göz önünde bulundurulması gereken önemli konulardır. Diyarbakır Otel temizlik otel temizliği ve housekeeping hizmetlerinde tecrübeli personelleriyle siz müşterilerimize çözümler sunmaktadır Bunun için de diğer departmanlarınızla birlikte uyumlu bir çalışma içine gireriz. Burada esas olan sizin müşterilerinizin beğeni ve memnuniyetidir. Bu yüzden bizde müşterilerimizin isteklerine uygun olarak hazırlanmış programlar doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

diyarbakır temizlik şirketleri otel temizliği

Pofuduk Diyarbakır Temizlik Şirketleri Uzmanlık Alanları/ Housekeeping / Misafir odası temizliği

Ortak alanların temizliği
Çamaşırhane işlemleri
Restoranlar / mutfak temizliği
Yönetim ve denetim
Derinlemesine temizlik
İnşaat sonrası temizlik
Tadilat sonrası temizlik

Diyarbakır Otel Temizliği

Alışıla gelmiş otelcilik işletmelerinde “Housekeeping” hizmetleri otelin kendi bünyesinde oluşturulan personel ve ekipmanlar tarafından yapılmaktaydı, ki hala bir çoğu bu şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Ancak günümüz koşulları daha çağdaş ve daha kaliteli bir hizmet ihtiyacını ciddi bir biçimde düşünmeyi gerektirmektedir. Giderek sayıları artan Turizm/Hospitality kuruluşları, profesyonel temizlik hizmetlerinin yararlarını görmektedir. Hizmet, ekonomi ve kalite açısından getirdiği artılar herkes tarafından artık bilinir olmuştur.

Pofuduk Diyarbakır Temizlik Şirketleri en yeni teknolojiye göre uyarlanmış ekipman ve kimyasallar kullanarak işi hızlı ve güvenli şekilde sonuçlandırır. Bizler sizin özel ihtiyaçlarınızı, iyi planlanmış ve düzenlenmiş bakım programları altında birleştiriyoruz. Takımımızın her bir elemanı kapsamlı eğitim ve destek almaktadır.

Diyarbakır Otel temizlik Tüm personelimiz düzenli olarak personel toplantılarına katılır ve performans denetimlerini sürdürür. Konuklarınızın olumlu bir izlenimle ayrılmasının, sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Pofuduk Diyarbakır Temizlik Şirketleri seçerek her bir misafirinizin mutlu bir şekilde müessesenizden ayrılacağından emin olabilirsiniz. Bizler 200’den fazla referansı olan ve güneydoğu ve akdenizde bir çok şubesi olan en etkin firmalardan birtanesiyiz.


Bizleri Takip Etmeyi İhmal Etmeyin → Facebook    Google+    İnstagram    Twitter