Neden ‘Pofuduk Temizlik’ Sektör Lideri Oldu ?

Diyarbakır Sıfır Daire Temizliği
24 Mayıs 2016
Taşındıktan Sonra Yardımcıya mı ihtiyacınız var ?
5 Ağustos 2016

Neden ‘Pofuduk Temizlik’ Sektör Lideri Oldu ?

resim_temizlik1

Nelere Önem Veriyoruz?

1- Dürüstlük: Pofuduk Diyarbakır Temizlik Ofisi her ne olursa olsun müşteriye karşı açık, samimi ve dürüsttür.
2- Söz Verme: Bizim için her zaman verdiği sözün arkasında durmak esastır, iş alma amaçlı boş vaatler sunulmaz. Verilen Sözden’de asla geri dönülmez.
3- Memnuniyet: Firmamız kurulduğundan bu yana arkasında mutsuz tek bir müşteri bırakmamak amacıyla var gücüyle çalışmaktadır.
4- Garanti: Çöpleri halının altına tıkmak şeklinde tarif edebileceğimiz göstermelik işler yapmaz, olası zarar durumunda hata telafi edilir. ve %100 garantili Temizlik Yapılır.
5- Çevre Dostu: Adını çevreyle uyumlu temizlik yapmaktan alan Pofuduk Temizlik zararlı kimyasal kullanmaktan kaçınır, geri dönüşümü teşvik eder.
6- Kalite: Pofuduk Diyarbakır Temizlik Ofisi kaliteden ödün vererek ucuz hizmet sunmanın her iki tarafa da zarar vereceği bilinciyle hareket etmektedir.
7- Zaman: Bizim için zamana tam riayet esastır. Zamanında başlanmayan ve Bitirilmeyen her işte kendimizi suçlu buluyor gerekeni yapıyoruz.
8- Gizlilik: Tarafınızdan temizlenmesi özellikle istenmediği sürece kapalı eşyaların içini temizlemiyoruz. Özel eşyalarınızı sizin nezaretinizde temizliyoruz.
9- Teknoloji: Pofuduk Temizlik Ofisi olarak teknoloji alanında temizlik sektörü gelişmelerini yakından takip ediyoruz.
10- Personel hakları: Mutlu personel, mutluluğunu işine yansıtır. Rekabet edebilmek adına işçiye ölü fiyat vermeyi doğru bulmuyoruz.

İşte Bu nedenle Diyarbakır temizlik şirketleri sektör Lideriyiz.
Mutlu Müşteri, Mutlu Personel √

Pofuduk Temizlik Diyarbakır Kayapınar Ev Temizliği – Armut.com

Comments are closed.