Küçük Ev Yaşamına Yönelik Ev İpuçları

diyarbakır kış temizliği
Kış Temizliği Nasıl Yapılır ?
3 Ocak 2018
Diyarbakır temizlikçi kadın
Diyarbakır temizlikçi kadın
16 Ocak 2018

Küçük Ev Yaşamına Yönelik Ev İpuçları

Diyarbakır Villa Temizliği

Diyarbakır Villa Temizliği

Küçük Ev Yaşamına Yönelik Ev İpuçları

Küçük Ev Yaşamına Yönelik ipuçları Diyarbakır yaşamak için neredeyse şanslıysanız, şansınız evinizde bir avantajdır. Londra, dünyanın en pahalı şehirlerinden biri olarak sıklıkla yer alır; bu nedenle neredeyse herkes sermayeyle yaşamak için bir miktar fedakar gerekir. Gezegendeki en heyecan verici ve farklı şehirlerden birinde yaşamak için para ödemek için küçük bir fiyat ve Housekeep’in küçük alan yaşantısına ilişkin kılavuzu ile alanınızı biraz ekstra yol yapmanıza olanak sağlayacağını umuyoruz , evinizin karakterini korurken.

 

İpucu # 1 Dikey tutun.

Küçük alanlarda aşağıdan yukarıya doğru çalışmanız önemlidir – dikey duvar alanından bol miktarda kullanın – yüzer raflar veya uzun bir kitaplık, zeminden tavana kadar alanınızı en üst düzeye çıkaracaktır. Duvara monte edilmiş kat mandalları ve mutfakta Tencere ve tavalar için asılı S-kancaları mekanlarınızı işlevsel olarak kullanabileceğiniz tüm yollardır. Ayrıca yatay alanda sınırlı bir yatay yerden tasarruf sağlamak için yatak odasında saklama amaçlı bir çekmeceden ziyade dikey bir Ikea Kallax rafı da deneyebilirsiniz.

İpucu #2 Dekorunuzu planlayın

– iyi yerleştirilmiş, eşit olarak dağıtılan resim çerçeveleri ve makul yerleştirilmiş aynalar odaların daha büyük görünmesini sağlayacaktır. Boş duvarlar, asılı dekorun aşırı yükü ürkütücü ve küçük bir alanda sıkışık görünürken, evinizi seyrek ve bitmemiş halde bırakacaktır. Çerçevelerin bir duvara eşit dağılımı gözü odaya yatay olarak çekerek bir duvarın daha uzun olduğu yanılsamasını yaratacaktır. Aynaların odanızı dört duvarının ötesine taşması büyük bir sır değil, ancak yine de küçük bir alanı çok gibi görünmesi klasik bir yöntem. Aynalar evinizdeki odalara derinlik katmakla kalmaz, aynı zamanda evinizi hem parlak hem de taze tutarak hem suni ve hem doğal aydınlatmayı yansıtırlar.

İpucu # 3 Yeşil tutun –

küçük bir yaşam alanının bir veya iki bitki tutmanızı engellemesine izin vermeyin. Minimalizm için söylenecek çok şey olmasına rağmen, kısıtlı olduğu için klinik olarak yaşamanız gerektiğini düşünmeyin. Bazıları evde yaşıyor olsalar da, Londra’lılar giderek kendilerini genellikle bir bahçe alanına girmeden dairelerde yaşıyor bulmaktadır. Kesinlikle eve küçük bir hayat getirmekten korkmamalısın ve her odada küçük bir saksı bitkisi seriniyor. Çalışmalar kapalı bitkilerin nefes almasına yardım ettiğini, konsantrasyona yardımcı olduğunu ve hatta iyileşme özelliklerini taşıdığını göstermiştir! Aslında Columbia Yolu Çiçek Pazarı’ndaki rehberimizi mükemmel East End haftasonu için gezi yapmanızı öneririz.


Bizleri Takip Etmeyi İhmal Etmeyin → Facebook    Google+    İnstagram    Twitter


 

Comments are closed.