Kış Temizliği Nasıl Yapılır ?

Diyarbakır Akıllı Bina
Akıllı Binalar ve Teknolojileri
26 Aralık 2017
Diyarbakır Villa Temizliği
Küçük Ev Yaşamına Yönelik Ev İpuçları
8 Ocak 2018

Kış Temizliği Nasıl Yapılır ?

diyarbakır kış temizliği

diyarbakır kış temizliği

Diyarbakır Kış Temizliği

Diyarbakır Kış Temizliği Soğuk aylar boyunca doğru temizlik ürünlerini evde bulmanız, temizleme işleminin daha kolay yapılmasını sağlar. Ürünleri temizlemenin yanı sıra, soğuk rüzgarlar temiz hava düzgün dolaşan evinizin sıcak kalması için darbe başladığında yapabileceğiniz şeyler vardır. İşte ürünler için bazı ipuçları ve onlarla ne yapacağım, kışın hava yaklaşımları gibi.

Esansiyel Kış Temizleme

Havsız bezler

Soğuk aylarda her şey o kadar dolu ki, en son istediğin şey tüysüz bir bezle temizlemek ya da tozlamaktır. Her oda için çok amaçlı temizlik bezi bulundurun. Diyarbakır Kış Temizliği Yakınınızdaki doğru malzemeleri bulmanız halinde temizleme bir cinch’tir.

Günlük işler yap

Günlük alışkanlıklar iyi bir şey. Örneğin, kurutulduktan sonra tabakları çıkararak her sabah yatağınızı hazırlayın iyi alışkanlıklardır. Haftanın sonunda birlikte yoğunlaştığınız bir sürü işten kendinizi kurtarırsınız. Dökülme durumunda kağıt havlu gibi şeyleri elde etmek de iyi bir alışkanlıktır. Temizleme sizin için bir zorunluluk değilse ya da zamanınız basılırsa, ev temizleme paketleri sunan bir şirket bulmak sizin için iyi bir seçenek olabilir.

Esansiyel Yağ Suyu ile Dolgulu Püskürtme Şişeleri

Kışın karanlık, bayat bir odadaki havayı uçucu yağla zenginleştirilen suyun bir miktarından daha iyi bir şey kaldırmaz. Diyarbakır Kış Temizliği Kokusunu sevdiğiniz herhangi bir uçucu yağın birkaç damlasını kullanabilirsiniz. Okaliptüs taze kokulu ve koku giderici iken Lavanta özellikle yatıştırıcıdır. Limon veya portakal gibi narenciye kokuları da bir boşluk kazanıyor.

Her Ay Bir Derin Temizleme

Kimse, altlarında ve arkasında temizlemek için mobilya ve aletleri çıkartmaktan hoşlanmaz, ancak ayda bir kez soğuk aylarda yapmanız size daha kolay nefes almanızı sağlar ve eviniz çok daha hoş kokulur. Çevreye duyarlı olmak istiyorsanız, bugün piyasada size veya evcil hayvanınıza zararlı olmayan bir sürü ürün var. Hatta kendin yapabilirsin. Su ve sirke harika bir temizleyici. Birçok kişi düzenli olarak derinlemesine temizlik yapmak için profesyonel temizlik hizmetlerinden yararlanır.

Bahara Hazır Olun

Diyarbakır Kış Temizliği Kış sonsuza kadar sürmez. Evinizin  yayılma şeklini korumak zamanın uçuşmuş gibi görünmesini sağlayacaktır. Şubat sonuna kadar yuvarlak düşüncelerinizi ilkbahara çevirin. Güneşli bir kaç gününüz olsun, biraz hava temizlemek için bir süre iki veya daha fazla pencere açın. Dolaplarınızda kış uykusuna yatan eski ürünler de dahil olmak üzere bazı kış eşyalarından kurtulun.


Bizleri Takip Etmeyi İhmal Etmeyin → Facebook    Google+    İnstagram    Twitter 

Comments are closed.