İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik hizmeti alanında öncü firmalar arasında yer alan Diyarbakır temizlik şirketi, uzman ekip kadrosu ile çalışmalarını sürdürmektedir. İnşaat yapımı sonrası temizlik oldukça zor ve uğraş isteyen temizlik alanlarından biridir. 

İnşaat sonrası oluşan moloz yığınları, harçlar, alçı, sıva, boya kalıntıları evinizin, işyerinizin tamamında yer almaktadır. Bu atıklardan kurtulmak, alanınızı tertemiz hale getirmek bireylerin oldukça gözünü korkutmaktadır. Eğer hala böyle düşünüyorsanız Diyarbakır temizlik şirketi ile henüz tanışma imkanınız olmamıştır. Siz hiç uğraşmadan en kaliteli şekilde uzman ekibimiz ile inşaat sonrası temizlik işlemini gerçekleştiriyoruz. İşimizi tizlik ve son derece temiz şekilde gerçekleştirerek sizlere teslim ediyoruz. Taşıma, uğraşma, yorulma derdi olmadan her iş tarafımızca hallediliyor.

Ülkemizde inşaat oranlarının her geçen gün artış göstermesi ve birçok alanda inşaat yapımının artması ile inşaat sonrası temizlik hizmetine büyük ihtiyaçlar doğmuştur. Bu hizmetleri karşılamak adına birçok temizlik firması faaliyet göstermeye başlamıştır. Yaşanan artış ile firmalar arasında birçok farklı ve yanlış hizmet anlayışı doğmuştur. İnşaat sonrası temizlik işleminde dikkat edilmesi gereken en mühim konulardan biri moloz gibi zor atıkların temizlenmesi anında kimyasal ürünlerin kullanımında bireylere zararlar verebilmektedir. Bu yüzden temizlik öncesi expertiz ile kapsamlı bir rapor hazırlandıktan sonra temizlik işlemine başlanması gerekmektedir.

Expertiz Nelere Dikkat Eder?

  • İnşaat sonrası temizlik yapılacak ev ya da işyeri metrekaresi,
  • Kullanılan boyanın yapısı ve özellikleri
  • Evde mermer ya da parke durumuna göre kullanılacak temizleme ürünlerinin seçimi (Organik ,Sanayi Tipi)
  • Kapı pencere gibi hijyenin olmazsa olmaz alanlarının belirlenmesi. Çelik kapılar veya ahşap kapılar için özel malzemelerin kullanılması. (İhtiyaca Yönelik Ekipman ve Temizlik Ürünü Seçimi )Tuvalet ve banyo gibi yerlerde kullanılacak malzeme seçimi  bunları etkileyen faktörler (Pencere Sayısı ,Havalandırma Olanağı,Ayna ve Granit İçin Uygun Ekipmanların Belirlenmesi )
  • Çocuk odası ve yatak odalarında kullanılacak malzemeler (Organik mi? Sanayi Tipi mi? Olacağı )
  • Buharlı temizleme yapılıp yapılmayacağı ısıtma sistemine göre temizlik malzeme seçimi (Yerden ısıtma, Soba,Şömine, Kalorifer) bunlara göre ekipman tedariki. Bu işlemlerden sonra firmamız %98 hijyen garantisi ve bundan sonra hayatınızı geçireceğiniz mekanın size hazır edilmesi için deneyimli, profesyonel ekibimizle Hizmetinizdedir.

Call Now ButtonHemen Şimdi Arayın