Diyarbakır Temizlik Firmaları Lideri Pofuduk Temizlik


Diyarbakır Temizlik Firmaları Lideri Pofuduk Temizlik, ülkemizde sektöründeki çözümleriyle tartışmasız liderdir. Sizde kalitemizden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Diyarbakır Temizlik Firmaları Sektöründe Lideriz.

Ofis Temizliği
Ev Temizliği
İnşaat Temizliği
Dış Cephe Temizliği

Hakkımızda

Yaşam alanlarınızda sağlıklı bir hayat sürmek için en önemli şeylerden biri yaşadığınız alanın temizliğidir. Bu nedenle firmamız avrupadan ithal antibakteriyel hijyen sağlayıcı ürünlerle çalışmaktadır.

Diyarbakır Temizlik Firmaları Lideri Pofuduk Temizlik;20 Personel, 2 servis aracı,1 adet vinç, 2 adet zemin temizleme aracı, Detaylı temizlik ürünleri ve uzman kadrosuyla Dünyayı sizlere daha temiz bir hale getirmek için hizmetinizdedir.


Ofis - İşyeri Temizliği

Diyarbakır Ofis Temizlik Şirketi Pofuduk Temizlik ve bu zamana kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler, size en temiz mekânları sunarak uzun soluklu sürdürülebilir bir temizlik hizmeti sunmaktadır.

Hastane temizliği

Hastane temizliği çok hassas bir konudur. İşini iyi bilen insanların temizlik yapması gerekir. Çok hassas davranılmalıdır.

Fabrika temizliği

Diyarbakır Fabrika Temizlik Şirketi Pofuduk Temizlik olarak, Fabrika Temizliği; Temizlik hizmetleri içerisinde farklı ve özel bir yeri vardır.

Dış Cephe Temizliği

Diyarbakır Dış Cephe Temizlik Şirketi Pofuduk Temizlik iç alan temizliğinin yanında dış cephe cam ve çerçeve temizliği hizmeti vermektedir.

Yapılan Temizlik Hizmetlerimizin İstatistikleri

5 yıla aşkındır Diyarbakır'da Temizlik Hizmeti Veriyoruz. Yüzlerce Mutlu Müşteri elde ettik.
467

İşyeri Temizliği

452

Ev Temizliği

24

Fabrika Temizliği

12

Hastane Temizliği

Mutlu Müşteriler

işinde uzman bir şirket tesekkurler. Hizmet sonrasında bizi arayarak temizlikten memnun olup olmadığımız sorulldu. ilgili bir firma. öneririm.

Müşteri Adı

Meral Özkılıç

3 hafta öncesinden randevu almamıza rağmen söz verdikleri saatte evimdelerdi. ve harika bir temizlik yapıldı, işini iyi yapan bir firma.

Müşteri Adı

Ahsen kılıç

Şirket sahibinin dürüstlüğü ve kibarlığı personellere yansımış. Personellere 10 puan. şirketin ilgisine 10 puandan da fazla verebilirim

Müşteri Adı

Lale Gündüz

Herkesi mutlu etmeye çalışan bir Şirket.. Parasının hakkını fazlasıyla veriyor, ayrıca sadık müşteri indirimi ile de gerekli indirimler yapılıyor.

Müşteri Adı

Firdevs Ay

Temizlikte 2012’den buyana…?

POFUDUK TEMİZLİK FİRMASI, bir kişilik değil, kurumsal çekirdek kadrosu ve Diyarbakır ve çevre iller çapında geniş hizmet ağı ile,Tesis Yönetim, Temizlik ve İşletim Hizmeti sağlamaktadır.


Uzmanlık Seviyemiz

İş Yeri Temizliği100%
Ev Temizliği95%
Dış Cephe Temizliği90%
İnşaat Sonrası Temizliği85%
Fabrika Temizliği80%

Neden Pofuduk Temizlik ?

Yaşam alanlarımızın her noktasını temiz ve hijyenik tutmaya yönelik çıktığımız yolda, her kesin ve her kesimin her an ihtiyacı olan en temizi sağlamak, temizliği her nokaya uygulamak amacıyla POFUDUK TEMİZLİK ŞİRKETİ.
Tamamı yetişmiş ve sertifikalı Temizlik Hizmetinde uzaman kadro, işine sonuç odaklı hizmet anlayışı, temizlik sektöründe yerinde ve hızlı çözümler. Diyarbakır ve çevre illerinde bir telefon kadar yakınınızda. 0543 417 22 09
Temizlikte her kişiye ve her kesime, doğru teknolojik makina parkuru ve her noktaya doğru tespit edilmiş kimyasallar ile temizlik taleplerinize kesin çözümler sunuyoruz ve hızlı neticeler alıyoruz. Farkı farketmeniz için bir telefonunuz yeterli.