Diyarbakır Sosyal Tesis Temizliği

diyarbakır spor salonu temizliği
Diyarbakır Spor Salonu Temizliği
21 Haziran 2017
Diyarbakır Temizlik kuralları
Diyarbakır Temizlik kuralları
12 Temmuz 2017

Diyarbakır Sosyal Tesis Temizliği

 Diyarbakır Sosyal Tesis Temizliği

 Diyarbakır Sosyal Tesis Temizliği

Diyarbakır Sosyal Tesis Temizliği

Diyarbakır Sosyal Tesis Temizliği; Diyarbakır Spor komplekslerinde ya da sosyal tesislerde temizlik çok önemlidir. Sosyal tesislerde yer alan duşlar bir çok kişi tarafından kullanılır ve sağlık için periyodik bakımı ve temizliği yapılmalıdır.

Duş temizliğinde günlük uygulanacaklar:
1.Duşların yıkanacak kısımlarının kapatılması
2.Duvarların temizliği
3.Duş ve kabin camlarının temizliği
4.Duş giderlerinin temizliği
5.Kontrol

Duş temizliğinde periyodik olarak uygulanacaklar:

1.Tüm yüksek yüzeylerin silinmesi
2.Duş camları fitillerinin temizlenmesi
3.Duşların dezenfeksiyonu
4.Metal aksamların temizliği

Temizlikte üst bölümde yer alan maddeler harfiyen uygulanır. Diyarbakır Temizlik Şirketleri Lideri Pofuduk Temizlik Merkezinden alacağınız hizmetlerde çalışanlarımız temizlik esnasında üst bölümdeki maddeleri uygulayacaktır. Tüm personelimiz temizlik konusunda eğitime tabi tutulmaktadır.

Haftalık olağan eğitim günlerimiz de tüm personellerimize nerenin nasıl temizleneceği ve hangi lekelere karşı ne kullanılması gerektiğini söylüyoruz. Bunları yanında uygulamalı mesleki eğitimlerimiz ile birlikte tüm personellerimiz hem fiziki hemde manevi olarak tam donanımlı bir şekilde çalışma hayatına başlıyorlar.

Diyarbakır Temizlik Firmaları Lideriyiz

Diyarbakır temizlik firmaları lideri olan Pofuduk Diyarbakır temizlik şirketleri Diyarbakır Sosyal Tesis Temizliği alanında  ihtisas yapmış ve her işini en iyi kalitede yapmaya çok fazla önem gösterdiği için sektörünün tartışmasız tek liderliğini almış bulunmaktadır.

Diyarbakır sosyal tesisler herkesin kullanımına açık olduğu için kirliliğin ve mikropların en üst seviyede bulundukları alanlar olarak göze çarpıyor. Bu alanların temizliği bez vurup geçmek ile olmaz aynı zamanda en uygun kimyasal kullanılarak ayrıca dezenfekte de edilmesi gerekiyor. bu nedenle sizde işlerinizi Diyarbakır Sosyal Tesis Temizliği ve Diyarbakır temizlik şirketleri lideri olan Pofuduk Diyarbakır temizlik şirketine emanet edin. hem rahat edin hemde karlı çıkın.

Öneri

Diyarbakır Temizlik şirketleri lideri olarak size işyerlerinizi evlerinizi sosyal tesislerinizi düzenli aralıklar ile temizletmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü temizlenmeyen alanlar giderek gözünüze temiz olarak görünmeye başlar ve kullandığınız alanların ne kadar kirlendiğinin farkına varamayabilirsiniz.  bu kirler de sizleri ve ailenizi hasta eder geri dönüşü olmayan yollara sokabilir ayrıca da bir çok hastane masrafı ve zaman kaybından başka bir işe yaramaz. Siz Siz olun Hem beden Hemde yaşadığınız alanların temizliğine önem gösterin.  Çünkü :

Müslümanlık temizlik dinidir. Temiz olun! Cennete ancak temiz olan girer ”


Bizleri Takip Etmeyi İhmal Etmeyin → Facebook    Google+    İnstagram    Twitter


 

Comments are closed.