Diyarbakır Sıfır Daire Temizliği

Diyarbakır Dış Cephe Temizliği
12 Mayıs 2016
Neden ‘Pofuduk Temizlik’ Sektör Lideri Oldu ?
4 Ağustos 2016

Diyarbakır Sıfır Daire Temizliği

Diyarbakır Sıfır Daire Temizliği

Diyarbakır sıfır daire temizliği en zor temizliklerden bir tanesidir. Evinizde veya iş yeriniz de tadilat yaptırdınız veya yeni bir ev aldınız, her yer moloz kalıntıları, harçlar, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva kalıntıları, boya ve kireç kalıntıları gözünüzü mü korkutuyor? Korkutmasın

Pofuduk Diyarbakır Temizlik Şirketi Her daim YANINIZDA.

diyarbakir-temizlik-insaat-temizligi

Diyarbakır Sıfır Daire Temizliği

Diyarbakır’da Son 10 Yılda İnşaat Sektörünün Gelişmesiyle Ev Kredilerinin Kolaylaşması Sonucunda Ev Alımlarının ve İnşaatların Hızlanması Sonucunda Bir İhtiyaç Haline Gelen inşaat sonrası temizlik Hizmetleri Kaliteli Personel ihtiyacı doğurmuştur. Bu yüzden de  Bir Çok Temizlik Firması Bu Alanlarda Faaliyet Göstermeye Başlamıştır.

Bunun neticesi olarak Yanlış Temizleme Hijyen Eksikliği Gibi Sorunlar Baş Göstermeye Başlamıştır. inşaat sonrası temizlikte Dikkat Edilmesi Gereken En Önemli Konulardan Biri Olan  Moloz yıkıntı boya gibi atıkların temizlenmesi sırasında kimyasal maddeler kullanıldığından evde yasayan çocuk ve yaşlılar için bir risk taşımaktadır.

Bunların önlenmesi için  Temizlik Yapılmadan Önce Temizlik Yapılacak alanın iyi ekspertiz edilmesi gerekmektedir.

Bizler Pofuduk Diyarbakır Temizlik Şirketleri olarak her zaman sizin yanınızdayız. Sıfır daire temizliğini sakın Acemi personellere emanet etmeyiniz.. Diyarbakır’da Sıfır daire temizliğinin Tek Lideri Pofuduk Diyarbakır Temizlik Merkezidir.

Diyarbakır İnşaat Sonrası Temizlik

Balkonlarınız da oluşmuş çimento kalıntıları kazıyıcılar ile zarar vermeden temizlenir. Balkon demirlerin de boya kalıntıları giderilerek sabit pürüzsüz bir görünüm elde edilir.

İnşaat sonrası mutfak da bulunan dolaplar özel dezenfektanlar ile silinir, tozlu bir görünüm gider, parlak pırıl pırıl bir hale gelir. Fayanslarınız en ince ayrıntısına kadar temizlenir.

İç ve dış kapılarınız özenle temizlenir.

Zemin de oluşmuş hafriyat, boya temizliği sağlanır.

İç kısımlar kadar bina içleri de önem taşımak ta. İnşaat sonrası bina iç temizliği merdivenler, duvarlar, demirler, kapılar, asansör iç ve dışı, panolar, camlar vb. alanlar yıkanır, silinir, dezenfekte edilir.  Diyarbakır temizlik şirketleri Lideri Pofuduk Temizliği Arayın rahat edin.


Bizleri Takip Etmeyi İhmal Etmeyin → Facebook    Google+    İnstagram    Twitter


Diyarbakır Sıfır daire temizliği ve Diyarbakır inşaat sonrası daire temizlikleri lideri

Comments are closed.