Diyarbakır İnşaat Sonrası Temizlik

Sosyal tesislerde soyunma odası temizliği
12 Temmuz 2017
Diyarbakır Dış Cephe Temizliği
15 Kasım 2017

Diyarbakır İnşaat Sonrası Temizlik

Diyarbakır günlük temizlik

Diyarbakır günlük temizlik

Diyarbakır İnşaat Sonrası Temizlik Tüyoları

Diyarbakır İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

Diyarbakır İnşaat Sonrası Temizlik çok zor ve ciddi bir iştir. İnşaattan veya tadilat sonrası alanlar farklı boyutlar da farklı işlemler gerektirebilir. İnşaat sonrası inşaata ait çimento, kireç, boya ve kartonpiyer kalıntılarını temizlemek oldukça zordur. Camlar da , boya kalıntıları, yapışmış çimento,etiket bandı, alçı atıkları atıkları gibi birçok temizlenecek alan ve kısımlar vardır.

Zemin temizliğinden önce atıklar fazla ise çöpler toplanarak işe başlanır. İnşaat sonrası temizlik de ilk başlangıcımız kaba pisliğinin temizlenmesidir.

Diyarbakır Sıfır Daire Temizliği

İnşaat sonrası ev ve iş temizliğin de en çok karşılaşılan hususlardan birisi cam temizliğidir. Camlardaki etiketlerin oluşturduğu lekeler güvenlik plastiğini sökmeden temizlenir. Diyarbakır Sıfır Daire Temizliği

Cam, duvar, parke, odalar, bölümler vb. kısımların kaba pisliği alınır. Ortamı ferah bir duruma getirerek hem hızlı hem de sağlıklı bir çalışmayla işe girilir.

Diyarbakır Temizlik Şirketleri Pofuduk Temizlik ‘ sizin için yazıyor;

Tabi inşaat sonrası küçük detaylar da var İnşaat sonrası temizlik de sadece kaba pislik değil gereken tüm temizlik profesyonel ekibimiz ile yapılır. İnşaatı bitmiş sıfır binanızı hasar görmeden, kullanmaya değer bir şekilde teslim ediyoruz.Günaydın temizlik inşaat sonrası temizlik de prizlerden, peteklere en ince ayrıntısına kadar güvenle hizmet vermektedir. Diyarbakır inşaat Sonrası Temizlik Lideriyiz hemen bizi arayın. Her alanda dezenfekte dahil en iyi temizliği yapalım.

Diyarbakır İnşaat Sonrası Temizlik

Balkonlarınız da oluşmuş çimento kalıntıları kazıyıcılar ile zarar vermeden temizlenir. Balkon demirlerin de boya kalıntıları giderilerek sabit pürüzsüz bir görünüm elde edilir.

İnşaat sonrası mutfak da bulunan dolaplar özel dezenfektanlar ile silinir, tozlu bir görünüm gider, parlak pırıl pırıl bir hale gelir. Fayanslarınız en ince ayrıntısına kadar temizlenir. İç ve dış kapılarınız özenle temizlenir. Zemin de oluşmuş hafriyat, boya temizliği sağlanır. İç kısımlar kadar bina içleri de önem taşımak ta. İnşaat sonrası bina iç temizliği merdivenler, duvarlar, demirler, kapılar, asansör iç ve dışı, panolar, camlar vb. alanlar yıkanır, silinir, dezenfekte edilir.  Diyarbakır temizlik şirketleri Lideri Pofuduk Temizliği Arayın rahat edin.


Bizleri Takip Etmeyi İhmal Etmeyin → Facebook    Google+    İnstagram    Twitter


 

 

Comments are closed.