Diyarbakır Ergani Temizlik Şirketi

diyarbakır sur temizlik şirketleri
Diyarbakır Sur Temizlik Şirketi
22 Şubat 2018
Temizlik Hizmetlerimiz
Temizlik Hizmetlerimiz
24 Şubat 2018

Diyarbakır Ergani Temizlik Şirketi

Diyarbakır Ergani Temizlik Şirketi

 

Diyarbakır Ergani Ev Temizlik Şirketi;

Diyarbakır Ergani Temizlik Şirketi Ev temizliği şirketi ile çalışmak isteyen siz değerli müşteriler ilerimize, talebinize göre malzemeli veya malzemesiz hizmet verilmektedir.

Özellikle; boş dairelerde, inşaat sonu ev temizlik hizmetlerinde malzemeli hizmet rağbet görürken, eşyalı evlerde de sadece personel olarak hizmet talebi oluşmaktadır.

İhtiyacınız hangisi ise; ev temizlik şirketimiz o doğrultuda hizmet verecektir.

Fiyatlandırmalarıyla,  evinizin oda sayısı, kullanım durumu, boş veya eşyalı, inşaat sonu olmasına göre değişmektedir.

Düzenli temizlik alan veya problemsiz evlerde fiyatlandırmalarıyla daha düşük maliyetlere göre yapılmaktadır.

Normal standart dairelerde keşif yapılmamaktadır. Bizlere vereceğiniz bilgiler ölçüsünde fiyatlarımız verilmektedir.

Evimizdeki gizli tehlike miteler(akarlar):

Örümceğimsi eklem bacaklılardan olan akarlar yani miteler gözle görülmesi çok zor olan ufak canlılardır.

Yatak, koltuk veya halılarda çokça bulunup insan vücudundan dökülen deri kalıntıları ile beslenirler.

Daha çok nemli bölgelerde bulunurlar. Dökülen çok ufak bir deri parçası milyonlarca akarın beslenmesi için yeterlidir. Alerjik reaksiyonlara sebebiyet vererek insan sağlığını olumsuz etkilenebilmektedirler.

Hatta bazen astıma bile sebep verebilirler. Küçük çocuklarda bağışıklık sistemi henüz yeni oluştuğu için çok daha fazla olumsuz etkilere neden olmaktadırlar.

Özelikle kış aylarında daha aktiftirler. Sürekli el ve vücut temizliğine özen göstermemiz, evimizde halı, koltuk, yastıklarımızı sık sık temizletmeniz gereklidir.

Özellikle ev tozu akarlarına karşı yapacağımız basit önlemlerle korunabiliriz. Yatak çarşaf ve yastıklarımızı haftada en az bir kez değiştirmeliyiz.

Odalarımızı nem oluşmaması için sık sık havalandırmalıyız. Kalın perdeler kullanmaktan kaçınmalıyız. Elektrik süpürgesi ile sık sık halı ve koltuklarımızı süpürmeliyiz.

Böylelikle yaşayan akarları  yok edemesek bile en azından yumurta veya dışkılarını makineye çekmiş oluruz. Diyarbakır Yenişehir Temizlik Şirketi temizlik sırasında hijyen kurallarına tam olarak uymaktadır. Çünkü biliyoruz ki ne kadar bilinçli temizlik yaparsak o kadar alerji uzaklaştırmış, enfeksiyonu sağlamış oluruz.

Evinizdeki bu istenmeyen misafirlere karşı sık sık temizlik yaparak önlem alabilirsiniz.

Unutmayalım ki, temizlik yapmak sadece görsel olarak değil, etrafımızdaki pek çok gözle görülmeyen zararlıları da yok etmek için önemli bir kriterdir. Temizlik yaptırdıktan sonra ev veya iş yerinizin havası değişmiş olur.

Diyarbakır Ergani Temizlikçi Bayan HizmetleriDiyarbakır Yenişehir Temizlik Şirketi

Bu servisimizle malzemesiz tek veya daha faza temizlikçi talep edebilirsiniz.

Bu servisle  9. 00 ile 17. 00 arasında hizmet verecek Diyarbakır Ergani Temizlikçi Bayan  çalışanlarımız sizlere ev veya ofis temizliğinde bulunacaktır.

Evinizde camlar, yerler, pencereler, kapılar ovularak temizlenir. WC dezenfekte edilir. Mutfak dolapları ve tezgahı tek tek silinir. Yerler süpürür, silinir. Tozlar alınır.

Eviniz size teslim edilir. Bu servisimizde tüm deterjan ve ekipmanlar (kova, bez, ve.) tarafınıza ait olup eşyalı veya eşyasız tüm ev ve ofis işlerini için talepte bulunabilirsiniz.

Mesai saatlerine müşterilerimizin ve temizlikçilerinden riayet etmesi gerekmektedir. Randevu alındıktan sonra gelecek temizlikçi personelimi tarafınızı arayarak kendini tanıtır ve belirtilen saat ve zamanda randevu adresinde bulunmaya özen gösterir.

Herhangi bir gecikme yaşanırsa, geç gelinen zaman doğrultusunda daha geç saatte mesai bitirilecek, zaman telafi edilecektir.