Diyarbakır Dış Cephe Temizliği

Diyarbakır günlük temizlik
Diyarbakır İnşaat Sonrası Temizlik
1 Kasım 2017
pofuduk diyarbakır koltuk yıkama
Diyarbakır Koltuk Yıkama
21 Kasım 2017

Diyarbakır Dış Cephe Temizliği

Diyarbakır Dış Cephe Temizliği nasıl yapılır?

Dış cephelerde cephenin yapısına bağlı olarak kireç ve kir oluşur.

Kireç; Binanızın dış yüzeylerinde yağmur suyunun cephe üzerindeki çıkıntılarda birikmesi ve yağmur sonrası  güneşle havada uçan tozların su içerisine girmesi ve rüzgar ile  sürekli cephe üzerine sızarak oluşur tabi güneş yada cephe üzerinde tozların oluşturduğu barajcıklara takılan yağmur damlacıklarının oradaki tozları içerisine alıp minerallenmesi ve orada kuruması ile oluşur.

Kirler ise bina konumuna göre yol kenarlarında genelde egzoz dumanı, rüzgarın getirdiği tozlar veya fabrika sahalarındaki baca dumanlarından oluşur.

Diyarbakır Dış Cephe Temizliği lideri Pofuduk Temizlik İşinin en iyisi olmakla birlikte sizi kurumunuzun veya binanızın ışıl ışıl parlamasına yardımcı olmaktadır.

Dış Cephe Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Dış cephe temizliği, irili ufaklı tüm binaların cephelerinde zamanla dış etkenler sonucunda biriken kir katmanlarından arındırılması için bir dizi tekniklerin ve işlemlerin uygulanması demektir. Binaların, buna bağlı olarak da tüm şehrin ve ülkenin estetik olarak değer kazanması için yerine getirilmesi gereken unsurlardan önemli ve öncelikli olanlarından biri de dış cephe temizliğidir. Bu işlem doğru yapıldığında hem binaya değer katar, hem de binanın yıpranmasını geciktirmiş olur. Dış cephe temizliğine başlanmadan önce bazı faktörlerin bilinmesi gerekmektedir.

Kirlerin yapısına göre temizlik yapıyoruz:

Binalar, bulundukları bölgenin taşıdığı özelliklere göre değişebilen partiküllerin cephe üzerinde birikmesiyle kirlenirler. Bunların başlıcaları toz, is, yağ, kimyasal atıklar, kuş pislikleri v.b. Bu kirler, zaman içerisinde yağmur, rüzgar, kar, sis ve güneş gibi etkenlerle bina yüzeyine yapışarak sertleşirler. İlk evresi daha uzun zaman alan bu birikme kirlere daha kolay tutunacak alan sağlamaya başlar ve zaman geçtikçe yüzey kirlenmesi daha hızlı gelişir. Kirlenmeyi sağlayan zerreciklerin özelliklerinin doğru tespit edilmesi, temizlenmelerinde ki yöntem ve kimyasalları belirlemede önem arz etmektedir

Sizde işinizi şansa bırakmayın. Gerçek ve kaliteli bir temizlik istiyorsanız arayacağınız tek numara Pofuduk Temizlik Merkezi iletişim numarası olacaktır. Diyarbakır temizlik şirketleri ve diyarbakır dış cephe temizliği şirketleri arasında Lider konumda olan Pofuduk 7/24 en iyi kadro ve yılların tecrübesi ile hizmetinizdedir.

Comments are closed.