Diyarbakır dezenfekte şirketi

diyarbakir temizlik hizmeti
Diyarbakır’da Temizlik Hizmeti
5 Mart 2020
beyaz sabun ile temizlik
Beyaz sabun ile temizlik
13 Nisan 2020

Diyarbakır dezenfekte şirketi

Diyarbakır dezenfekte şirketi

Diyarbakır dezenfekte şirketi Promiss temizlik servisi olarak, Diyarbakır’da korona virüs (covid19) üzerine en etkili dezenfeksiyon ve dezenfekte hizmetini sunmaktayız.

Profesyonelliği kendisine ilke edinmiş bir yönetim ve kadro tarafından çalışma sistemi oluşturularak hizmet alanlarımızın her yerinde, sürekli olarak profesyonel servis sunmaktayız.

10 mart 2020 tarihinden itibaren ülkemizde koronavirüs sayısı hızla artmaktadır. Ve bu nedenle herkese bulaşma ihtimali de aynı oranda artmaktadır.

bu nedenle herkesin çok dikkat etmesi ve mümkün mertebe güvenli ortamları terk etmemesi gerekir.

Korona virüs nedir ?

korona virüs (covid19) , bir vürüsün etrafını sarmalayan yağ tabakası ile çevrilidir. ve bu yağ tabakası virüsün etrafını sardığı için insanlara zarar verecek olan yapıyı koruyup muhafaza ederek, vücut sistemimizin içine kadar sağ salim getirmeyi amaçlar.

Bizler bilinçli bireyler olarak  ne yapmalıyız?

öncelikle ellerimizi sadece su ile yıkayarak virüsü kendimizden uzaklaştıramayız. Şöyle düşünün elinize bir ay çiçek yağı dökün, sonra ellerinizi suyun altına tutun ve izleyin

ay çiçek yağı elinizden geçti mi ?

  • Hayır geçmedi, geçmez de.

Çünkü yağ su ile çözülmez. Bu nedenle uzmanlar ellerinizi en az 20 saniye bol köpüklü bir sabunla yıkayıp durulamanızı istiyor. çünkü sabunun içerisinde bulunan maddeler yağı çok iyi çözer, ama yağı iyi çözmesi içinde sadece temas yetmez! en az 20 saniye kuralına uymanız gerekmektedir.

Ellerinizi yıkarken tırnak aralarınızı içini üstünü, ve parmak aralarını da iyi bir şekilde yıkamanız gerektiğini hatırınızdan çıkarmayın.

bizler Diyarbakır dezenfekte şirketi olarak sizlerin yıkayamayacağı alanları dezenfekte ederek maksimum korumaya alıyoruz.

Diyarbakır Nanogümüş Dezenfekte Şirketi

Diyarbakır Nanogümüş Dezenfekte Şirketi Promiss Servis olarak yaşam alanlarınızı maksimum derecede koruma altına alıyoruz.

odanıza, iş yerinizde gelen bir virüslü şahıs, sadece konuşarak bir etrafa milyonlarca korona virüs kalıntısı bırakabilir. Bu nedenle yaşam alanlarınızı dezenfekte etmenizi şiddetli öneririz.

Bu işin şakası yok!

Korona virüse karşı tüm önlemleri aldıktan sonra takdiri bizi yaratan yüce rabbimiz ALLAH (c.c) bırakmalıyız.

dezenfekte edilecek alanları hemen kullamaya başlayabilirsiniz ve, işinizden geri kalmazsınız. Üstelik hizmet süresi de çok kısa !

10 – 15 dk içerisinde tüm işlemleri bitirip sizleri sağlıklı bir ortam ile baş başa bırakıyoruz 🙂

diyarbakır ilaçlama şirketi arayan müşterilerimizi de sayfamıza tıklayarak hizmet alımına başlayabilirler.

Call Now ButtonHemen Şimdi Arayın