Camlar Nasıl Kolay temizlenir?

Kolay banyo temizliği nasıl yapılır?
25 Ekim 2015
Kirlenen Ampuller Nasıl Temizlenir?
25 Ekim 2015

Camlar Nasıl Kolay temizlenir?

Camlar Nasıl Kolay temizlenir?

Peki camlar nasıl kolay temizlenir hiç düşündünüz mü? sizlere Diyarbakır temizlik şirketleri lideri olan ve Diyarbakır’ın en iyi temizlik şirketi olan ProMiss Temizlik Şirketini tavsiye ediyoruz. Şimdi ben size kolay cam temizliği için 2 ürün önerisinde bulunacağım ve sonra bu ürünleri kullananlar nasıl sonuçlar almışlar onların yorumlarını paylaşacağım. Yorumları yazan kişileri tanımıyorum. Hepsi internette yaptığım araştırmalar sonucunda bu ürünleri kullanarak çeşitli yerlerde yaşadıkları tecrübeleri yazdıkları yorumlardan alınmıştır. Malum bayram yaklaşıyor ve kısa bir zaman sonra hepimizi bir bayram temizliği telaşı saracak. Özellikle camları silmek bayram temizliği ritüellerimiz için olmazsa olmaz 🙂

Tavsiye edeceğim ürünlerden birincisi ProMiss Cam Mobilya Temizleyicisi

Bu ürün hem sağlığa zararlı kimyasal madde ve kanserojen madde içermez, hem konsantre bir üründür çok azıcık bir miktar fısfıslı şişeye koyup üzerini sıcak su doldurarak çok uzun bir zaman kullanabilirsiniz. Belki bir sene bile camlarınızı, mobilyalarınızı silmeniz için yetecektir.

Ayrıca çokta keyifli bir üründür kendileri 🙂 Çünkü çok hoş bir kokusu var ve temizlik yaparken adeta keyif alıyorsunuz.

An-ti bakteriyel bir üründür durulama gerektirmez.

Kullanıldığı yüzeylerde An-ti statik yapısı nedeniyle şeffaf bir tabaka oluşturup tozların yapışmasını önler. Dolayısıyla her gün toz alıyorsanız 2 günde bir almaya başlarsınız ve zaman size kalır 😉 Camların da daha geç kirlenmesini sağlar.

Duşa kabin camlarına sıkılıp silindiğinde su izlerinin oluşma süresini geciktirir.

Araba sileceklerinin su haznesine konduğunda yağmur sularının kolaylıkla akmasına yardımcı olur, yani kirlenmesini geciktirir.

Camların en çok sevdiği temizlik türlerinden olan Yüzey temizleyici ile veya elma sirkesi ile yapılan temizlikçidirler. Elma sirkesi ile yapacağınız cam temizliği sizlere olağanüstü derecede fayda sağlayacaktır. öncelikle camlarınızın kiri söküp atar ve mükemmel derecede bir parlaklık sağlar.

ikinci bir temizlik türü de Diyarbakır temizlik şirketleri arasında en çok kullanılan yöntemdir: bulaşık deterjanı ve kireç sökücü karıştırıp kullanmaktır. fakat bu yöntem yeni çıkacan deterjanlardan dolayı modası geçmiş ve baya riskli bir uygulamadır çünkü kireç çözücü camınızda güneş vururken belli belirsiz izler ve yanık lekeleri ortaya çıkarmaktadır.

cam ve pencere silmek isimli yazımıza ulaşmak için tıklayın.