Buharlı Temizlik

Buharlı Temizlik

Buharlı temizlik yapmadıysanız Pofuduk Diyarbakır Temizlik Şirketi ile ilklerle tanışın. Pofuduk Diyarbakır Temizlik Şirketleri Buharlı Temizlik Makinesi ile hiçbir katkı maddesine gerek kalmadan sadece su buharı ile temizlik yapan ve dezenfektan olarak da kullanılabilen bir makinedir.Buharlı Temizleyici evde, işyerinde ve otomobilde hemen Hemen her yüzeyde mükemmel bir temizlik ve hijyen sağlar.

Pofuduk Diyarbakır Temizlik Şirketi ile daha az zamanda, daha az efor sarf ederek, çok daha fazla iş yapabilirsiniz. Maksimum enerji tasarrufunun yanı sıra ve kolay kullanımlı buhar basıncı sayesinde artık temizlik, hem ucuz hem de çok kolaydır..

Diyarbakır Temizlik Şirketleri Buharlı Temizlik

Buharlı temizlik Deterjan ve kimyasal madde kullanmadan en zor temizliğin üstesinden kolayca gelir.Deterjan gibi yapışkan ve iz bırakan kimyevi maddeler kullanmayan, lekeli temizliğe son veren, gerçek bir hijyen makinesidir.Kanserojen maddeler içeren zehirli kimyasallar ve atıklarından kurtulur, gerçek bir çevre dostu ve alerji karşıtı bir ürüne kavuşursunuz.

Mutfak, tuvalet, banyo temizliğinde, seramik ve fayans yüzeylerde oluşan kirleri kolayca çıkaran, asla vazgeçemeyeceğiniz bir üründür. Zengin aksesuarları sayesinde, geniş yüzeylerin yanı sıra ulaşılması zor, dar ve küçük noktaları dahi rahatça temizleyebilir.

150-160 derece sıcaklıkla; mikrop, ev tozları, mite gibi mikroskopik canlıların öldürülmesini sağlar ve sağlığınıza %100 katkı sağlar.Buharlı Temizleyici kullanmakla, kimyasalların sağlığımıza verdiği zararlardan kurtulur; evinizin yada işyerinizin daha uzun süre temiz kalmasını sağlarsınız. Pofuduk Diyarbakır temizlik ofisi ile Diyarbakır buharlı temizlik sektörünün lideri ile en kısa zamanda hijyenik alanlara kavuşabilirsiniz

Banyo ve mutfak duvar fayansları, Ariete’nin buhar gücü ile pırıl pırıl olurken, koku, kir ve mikro organizmalardan da arındırır. Benzer bir şekilde mutfakta da temizlenecek yüzeylere püskürtülen sıcak buhar yapışmış, yerleşmiş kirleri, yağları kabartır ve daha sonra bu kir ve yağlar kuru bir bezle silinerek ya da su ile yıkanarak yok olur…

Buharlı Makinesinin diğer bir özelliği de, profesyonel ütü modülüyle, ütüleriniz %50 zaman ve enerji tasarrufuyla çok verimli yapılmaktadır.

BUHARLI TEMİZLİK MAKİNALARI ile NELERİ TEMİZLEYEBİLİRSİNİZ?

Halılar ile kilimleri

Parke, fayans, mermer,derz araları

Duvarlar, kapılar, pencereler

Yataklar, yorganlar, yastıklar

Koltuklar, kanepeler

Ocaklar, fırınlar, davlumbazlar, aspiratörler

Mutfak dolapları, vitrinler, kitaplıklar

Camlar, avizeler, panjurlar

Klozetler, lavabolar

Kalorifer petekleri

Gümüşler, metal eşyalar

Oyuncaklar, mama sandalyesi ve biberon gibi birçok alanı mutlak hijyene Pofuduk Diyarbakır Temizlik Ofisi ile kavuşabilirsiniz.


Bizleri Takip Etmeyi İhmal Etmeyin → Facebook    Google+    İnstagram    Twitter