Beyaz sabun ile temizlik

Diyarbakır dezenfekte şirketi
6 Nisan 2020
koronavirus
Koronavirüse karşı ev temizliği
12 Mayıs 2020

Beyaz sabun ile temizlik

beyaz sabun ile temizlik

Beyaz sabun ile temizlik

Beyaz sabun ile temizlik yapmak isteyen tüm hanımlara burdan selam ve sevgilerimizi iletelim:)

çünkü kimyasalların ve pis kanserojen maddelerden kurtularak beyaz sabun kullanarak temizlik yapmak isteyenlerin ilk uğrak noktasıyız.

Beyaz sabun ile daha önce hiç anlatılmamış ve duymadığınız şeyleri duymaya hazır olur, zira bilmediğiniz ve öncelik ile beyaz sabun alırken nelere dikkat etmeniz gerektiği hususunda sizleri bilgilendireceğiz.

Hangi beyaz sabunu almalıyım ?

Değerli takipçilerimiz, diyarbakır temizlik şirketleri arasında en tecrübeli firma olarak sizlere tüm tecrübemizi yansıtmaya gayret ediyoruz.

Yaşadığımız bu zamanlar da her türlü üçkağıtçılığın döndüğü ve insanları kandırmanın marifet sayıldığı bir zamandan geçiyoruz.

Bunun yanı sıra insanların dini adetlerine dahi karışılıyor ve saygı gösterilmiyor. Bunu şu sebeple söylüyoruz;

Müslümanlar için; Her türlü pisliği ve leşi yiyen bir hayvan olan domuz, yasaklanmıştır ve haramdır.

her türlü pisliği yiyen bir hayvanın yağını, acaba sabunlarınızda olduğunu ve bilmeden aldığınızı biliyor muydunuz ?

evet yanlış duymadınız, bir çok sabunun içerisinde domuz yağı mevcut. Özellikle buna çok dikkat ederek, aldığınız tüm ürünlerin etiketini muhakkak okumanız gerekmektedir.

yoksa kaş yapayım derken göz çıkarmanız içten bile değildir.

Beyaz sabun ile temizlik yapayım derken hem kendinizi hemde evinizi domuz yapı ile kirletmiş olacaksınız, ve bu eve sizce hiç melekler gelir mi ?

Bunun yanı sıra, Coca-Cola içerisinde yazılmayan ama hatırı sayılır bir miktarda da alkol olduğunu ve bu alkolün bağımlılık yaptığını belirtmek isteriz.

Beyaz sabunu nasıl kullanmalıyım ?

diyelim ki markete gittiniz güzel bir sabun aldınız, ( Tabi ki tavsiyemiz yerel ve katkısız ürünler bulmanızdır) bu beyaz sabunun bir kısmını rendeleyin ve kış ayında iseniz mutlaka kalorifer üzerine bir kap ile birlikte koyun. Görceksiniz evinizin nasıl Miss koktuğunu 🙂

ayırdığımız diğer kısımda ki beyaz sabun ile çamaşır gözüne katarak elbiselerinizi yıkayabilirsiniz. Ama bunun da bir püf noktası var.

öncelikle fazla koymamaya dikkat edin, yoksa köpük dolu bir makine sizi bekliyor olacak.

  • Yağlarda gayet etkili olan beyaz sabun ister elinizi yıkama da isterseniz yağ dökülen gömleğinizi temizlemede bir numaralı yardımcınız olacaktır.
  • Yüzey temizliklerinde rendelenmiş ve sıcak suda eritilmiş sabun kullanırsanız hem tertemiz hem de miss gibi bir eviniz olur.

en iyi temizlik yöntemleri için ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Şimdi Arayın