Akıllı Binalar ve Teknolojileri

Diyarbakır temizlik
Diyarbakır Temizlik Analizi
25 Aralık 2017
diyarbakır kış temizliği
Kış Temizliği Nasıl Yapılır ?
3 Ocak 2018

Akıllı Binalar ve Teknolojileri

Diyarbakır Akıllı Bina

Diyarbakır Akıllı Bina

Akıllı Binalar ve Teknolojiler

Akıllı binalar ve teknolojiler iş yerini bildiğimiz şekliyle değiştiriyor. Rot özellikli sistemler, sen sör teknolojisi, robotik ve yeni dış kaynak modelleri ile günümüzün dijital platformları, verimliliği artırmamıza, maliyetleri düşürürken, aynı zamanda müşteri yolculuklarını ve çalışan deneyimlerini iyileştirmemize izin veriyor.

Tesis ve Kurumsal Emlak Yöneticileri için, bu yeni teknolojilerin benimsenmesi hem iş yeri hem de bina yönetimi hakkında yeni bir düşünme tarzı gerektiriyor.

Ortaya çıkan soru; kuruluşunuz bu yeni teknolojiyi avantajınıza nasıl tepki verebilir ve kullanabilir?

Bu, endüstri uzmanlarının OPAL (Uluslar arası Dış Ticaret Uzmanları Derneği) ile birlikte düzenleyeceğimiz yaklaşan MISS İş Forumu sırasında tartışacakları şey.

Akıllı Binalar ve İş yeri Teknolojileri alanındaki trendler ve gelişmeler:

Kapsamlı araştırmalara dayanarak, iş danışmanlığı ve araştırma şirketi Frost & Sullivan’ın ortağı John Raspin, bu sunum sırasında bize binaların ve hizmetlerin geleceğini etkileyen en ileri teknoloji yenilik eğilimleri aracılığıyla rehberlik yapacaktır. Bununla birlikte, Raspin, bu teknolojileri mevcut çalışmalarımızın ve hizmet verme yöntemimizin olanaklarını nasıl görebileceğimizi sunacaktır.

Teknolojinin iş yerindeki etkileri

Her yerde yazılım
Dijital Farklılaşma
Operasyonel verimlilik
Bir binaya uygulandığında, çalışma ortamımızda önemli değişiklikler getirir ve işyerimizi işgal eder. Penny, bu değişikliklerin bina kullanıcılarının verimliliği üzerinde nasıl olumlu bir etkisi olabileceğini de tartışacaktır.

Teknoloji, toplantı kültürünü nasıl değiştiriyor?

Ricoh Europe’daki İletişim ve İşyeri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Edward Hamilton, etkisiz toplantıların verimliliği üzerindeki etkileri ve teknolojinin daha ölçülebilir sonuçlarla daha üretken, işbirliğine dayalı ve çevik toplantılar için bir platform sağlayabileceği ve işletme liderlerinin verimlilik ve çalışanların etkileşimlerini etkileyen organizasyonlarda toplantı kültürünü sürekli olarak uyumlaştırmak ve insanların çalışma şeklini değiştirmek üzere toplantı düzenleri.

Teknoloji ve IoT uygulayarak müşteri yolculuğundan yararlanma

Bu oturumda Martin Gaarn Thomsen,  Şeylerin İnternet’iyle Tesis Hizmetlerini nasıl dönüştürdüğünü ve kullanıcı yolculuğunun her dokunma noktasında kişiselleştirilmiş hizmet deneyimleri oluşturduğunu anlatacak. Hizmetlerimizi optimizme etmemize ve insanların binaları nasıl kullandığına dair anlayışımızı daha da artırmamıza yardımcı olan milyonlarca cihazdan ve sen sör den gelen verileri analiz ederek ISS / IBM entegrasyonunu nasıl uyguladığımıza derinlik katacağız.


Bizleri Takip Etmeyi İhmal Etmeyin → Facebook    Google+    İnstagram    Twitter


 

Comments are closed.