Ahşap Zemin Bakımı

Pratik Leke Çıkarma Yöntemleri
21 Ekim 2019

Ahşap Zemin Bakımı

Ahşap Zemin Bakımı

Ahşap Zemin Bakımı Ahşap zeminleriniz için bakım yapılması, türüne ve özellikle ahşabın son durumuna bağlı olarak belirli bir dereceye kadar değişecektir. Yeni döşeme satın alırken bakım talimatlarını sorduğunuzdan emin olun ve yaşam tarzınıza uygun bir seçenek seçin. Yeni bir ev satın alarak ahşap zeminleri “devralıyor” iseniz, emlakçınızın döşeme türünü onaylamasını sağlayın veya bunu tanımlamanıza yardımcı olacak profesyonel bir yardıma sahip olun.

Yüksek trafik alanlarına ve giriş yollarına göre bir alan halısı, özellikle de evcil hayvanlarınız varsa, yer döşemelerinizi korumada uzun bir yol kat edecektir! Halılar odanızı birbirine bağlamanıza ve alanınızı tanımlamanıza yardımcı olabilir. Ahşap Zemin Bakımı Onlar da büyük bir yatırım yapmadan evinizin görünümünü değiştirmenize izin veriyor! Bölge kiliminizin altinda daima bir halı altina yer verdiğinizden emin olun. Sadece kilimin kaymasını önlerler (bu da çizilmelere ve yaralanmalara neden olabilir!), Fakat aynı zamanda kilimin alttan zemini boyamasını da önlerler. Ne yazık ki, bunu zor yoldan öğrendim ve mutfak masasının altındaki halının kauçuğundan küçük parçalar aslında döşemeye transfer edildi.

Diyarbakır temizlik şirketleri

Diyarbakır temizlik firmaları : Ayakkabılarınızı ana girişlerinizde saklamak için bir nokta yaratın ve kapınızı yürürlüğe koyduğunuz anda ayakkabılarınızı çıkarmaya alıştırın! Bu, çocukları {ve kocalar!} Ile biraz zaman alabilir ancak tutarlı kalırsanız yakında öğrenecekler. Ayakkabılar, iz bırakma izleri bırakabilir ve spor ayakkabısı bırakabilir ve yüksek topuklu ayakkabılar yerde ezik yaratabilir. Ayakkabılarınızı kapıda bırakmak aynı zamanda evin geri kalan kısmına yayılmış kir ve döküntüleri de kesecektir.

Evcil Hayvanlarınıza dikkat etmelisiniz

Köpekleriniz varsa {özellikle sizi uyarmak için kapıya gelmeyi seven gerçekten heyecan verici olanlar var!}, Tırnaklarını kırptığınızdan emin olun. Ahşap Zemin Bakımı Eğer gerçekten hasar veriyorlarsa, evin içinde giyilebilecek evcil hayvan “patikası” satın alabilirsiniz, ancak onları sakinleştirmeye yönelik temel eğitim, onlar için daha uygun olabilir.

Diyarbakır temizlik şirketleri: Ayrıca, evcil hayvanınızın pençelerini ıslatma ya da çamurlu olmaları halinde eve girmeden önce silme alışkanlığınıza da girebilirsiniz. Her zaman bizim arka kapımızda saklanmış birkaç temizlik malzemesi olan bir köpek kulübemiz var. Köpeğimiz bir havlu görürse, o kadar temizlenmiş olana kadar oturmak ve kapıda beklemek bilir. Evinizi burada evcil hayvanlarla temizlemeye ilişkin daha fazla ipucu bulabilirsiniz.